AKCE - Letní soutěž s plátěnkou na sociálních sítích

24. 06. 2022

Přichystali jsme si pro Vás další příležitost něco si od nás odnést. Tentokrát jsme si pro Vás připravili soutěž, která probíhá v období 11. 7. – 8. 8. 2022 (do 12 hodin) POUZE na sociálních sítích. Pravidla jsou úplně jednoduchá, tak nezapomeňte, že kdo nehraje, nevyhraje!Zúčastnit se může každý náš sledující. Pokud jím ještě nejste, tak to hned napravte (naše účty na Facebooku a Instagramu), protože na sociálních sítích se dozvíte nejrychleji všechny aktuality z našich dárcovských center, praktická doporučení týkajících se darování a plno dalšího.

 

Pravidla Letní soutěže s plátěnkou

  • Soutěž probíhá od 11. 7. do 8. 8. 2022 na sociálních sítích Facebook a Instagram
  • Předveďte nám na fotce / videu, kam nosíte naší plátěnou tašku (na nákup, dovolenou, výlet, do práce apod.), nebo co vše se Vám do ní vejde
  • Označte nás v daném příspěvku, nebo stories
  • Do 15.8. vyhlásíme vítěze, kterými se stanou autoři nejzajímavějších způsobů využití naší plátěnky

Odměny

  • 2x Naturehike ultralight hamaka, díky které můžete relaxovat kdekoliv Vás napadne.
  • 6x Jednorázový Casus Grill Eco, abyste si mohli dopřát Vaše oblíbené pochoutky z grilu na cestách.
  • 8x Veselé ponožky Dedoles, protože jak každý ví, tak hlavní je zachovat klid a mít nohy v teple.Těšíme se na Vaše fotky a videa! I kapka může změnit život.

Vaše Europlasma ❤️

Chcete darovat krevní plazmu, získat finanční kompenzaci a využívat našich benefitů pro dárce?

Registrovat se k odběru plazmy
28. 05. 2024

Poděkování od Nadace policistů a hasičů

Mezi partnerské neziskové organizace patří dlouhodobě Nadace policistů a hasičů. Prostřednictvím bezpříspěvkové darování na ni mohou naši dárci přispívat. Od nadace jsme obdrželi milý děkovný dopis, který bychom s vámi chtěli nasdílet.

Číst článek
22. 05. 2024

Rozšiřujeme Program slev a výhod – DATART

Neustále se snažíme přinášet našim dárcům nové benefity, protože si nesmírně vážíme, co dělají pro druhé. S radostí tedy oznamujeme, že jsme navázali partnerství s prodejcem spotřební elektroniky DATART.

Číst článek
21. 05. 2024

Jak si udržet optimální hodnoty hemoglobinu?

Možná si ještě vybavíte kreslený seriál z roku 1987 „Byl jednou jeden... život“, který jednoduchou formou seznamoval děti s fungováním lidského těla. A možná si i vybavíte hlavní postavičky, tedy dvě červené krvinky se jmény Hemo a Globin, které poslouchaly příběhy moudrého profesora. Tvůrci…

Číst článek

Zpět na blog

Napište nám
Zavřít

Prosím čekejte, načítám formulář ...

Za zážitky s Europlasmou 2024 Za zážitky s Europlasmou 2024 Zavřít