Letní darování s Europlasmou 2024

Letní darování s Europlasmou

Oblíbená prázdninová akce je opět tady! 😎

Každý ví, že dodržovat pitný režim během horkých dní je důležité, a proto si přijďte pro zásobu lahodného občerstvení pro každou příležitost.

K získání odměn stačí 4x darovat krevní plazmu v našich dárcovských center v období 1. 7. - 7. 9. 2024.

Co stačí udělat?

 1. Zarezervujte si včas termín odběru 📅

  Objednejte si co nejdříve termín vašeho darování v období od 01. 07. 2024. Rezervace je možné provádět prostřednictvím online rezervačního systému, naší aplikace, či telefonátu na Vaše dárcovské centrum.

 2. Přijďte darovat ❤️

  Navštivte nás během letních měsíců ve vámi rezervovaných termínech, pomozte darováním plazmy dostat se nemocným blíž k jejich lékům a oddechněte si od starostí běžných dní v příjemném klimatizovaném prostředí. V letních měsících máte navíc k dispozici osvěžení díky zmrzlinám od ALGIDY.

 3. Odneste si odměnu 🎁

  Po 4. úspěšném odběru si vyberte, co občerstvení dle vaší chuti:

                 - Set 3 vín z českého vinařství Chateau Valtice 🍷
                   
Chateau Valtice patří mezi nejstarší vinařství v České republice. Staví na rodinné tradici a hlubokých moravských kořenech. Tradiční postupy propojují s těmi moderními a inovativními. Aktuálně se vinařství pyšní titulem největšího pěstitele vinné révy v České republice - pod jejich správu spadá více jak 1000 hektarů vinohradů na Moravě, mezi nimiž najdeme i prémiové vinice pod Pálavou.

                 - Set 3 přírodních sirupů od značky S láskou k jídlu 🍒
                   
S láskou k jídlu vyrábí sirupy, které nejsou “klasické” sirupy, jaké znáte z obchodů. Jsou to silné ovocné koncentráty s nejvyšším obsahem ovoce na trhu. Sirupy obsahují velké množství vitamínů a zdravé přírodní cukry, které jsou blahodárné pro vaše zdraví a skvělou výživou pro váš mozek. Naopak sirupy neobsahují GMO, konzervanty, umělá barviva a sladidla, přidané cukry, lepek, přidané chemické látky a tedy jsou i bez alergenů.


Podrobná pravidla akce naleznete ZDE.
 

Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, ať vám žádná akce neuteče 😉

Facebook  Instagram

Na co se můžete těšit?

 

Set 3 vín z českého vinařství Château Valtice

 

img

Ilustrační foto

Set 3 přírodních sirupů od značky S láskou k jídlu

 

Ilustrační foto

Jaké další benefity jako dárce získáváte?

 • 900 Kč za darování jako finanční náhradu Tvých nákladů spojených s darováním krevní plazmy podle ustanovení § 32 odst. 2 zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách
 • Profesionální péče zkušeného a špičkově vyškoleného personálu
 • Zdraví pod kontrolou formou bezplatných pravidelných lékařských prohlídek a krevních testů na krví přenosné infekční nemoci (hepatitidy, HIV, Syfilis…) během každého odběru
 • Atraktivní Věrnostní program pro dárce
 • Program slev a výhod pro dárce
 • 3 dárcovská centra v Praze
 • Vstřícná otevírací doba, včetně soboty a svátků
 • Parkování zdarma
 • a mnoho dalšího…