Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Slavíme 10 let

Působíme v České republice již od roku 2009 a v současné době provozujeme dvě dárcovská centra krevní plazmy, obě v Praze. Bez dobrovolných dárců krevní plazmy by nebylo možné zajistit dostatečnou výrobu léčivých přípravků – tzv. krevních derivátů, které jsou životně nezbytné k léčbě mnoha pacientů například s hemofilií, popáleninami, poruchami imunity či velkými ztrátami krevního oběhu.

EUROPLASMA tedy slaví 10 let svého působení v České republice, ale dárky získáváte vy - naši dárci! Přijďte v termínu od 09. 09. 2019 do 21. 09. 2019 darovat krevní plazmu do jednoho z našich center a vylosujte si jeden z dárků, které jsme pro Vás připravili.

Více o pravidlech této Soutěže naleznete zde.

Dárky dostáváte vy - naši dárci

Připravili jsme pro Vás tyto dárky, z nichž mnohé jsme do soutěže zařadili z našeho zbrusu nového věrnostního programu (zjistit více)

Partneři soutěže

Společně s námi se rozhodli oslavit naše 10leté výročí také naši partneři této soutěže. Jedná se o společnosti, které se rozhodly významnou měrou přispět svými výrobky k naší oslavě 10 let. Tímto jim ještě touto cestou děkujeme:

Další benefity pro naše dárce

Po celou dobu našeho působení v České republice průběžně pracujeme na rozvoji dalších benefitů pro vás - naše dárce. Mezi naše hlavní benefity patří:

 • Profesionální péče zkušeného a špičkově vyškoleného personálu
 • Bezplatné pravidelné lékařské prohlídky a krevní testy na krví přenosné infekční nemoci (hepatitidy, HIV, syfilis…) vč. možnosti rozšířené lékařská prohlídka týkající se stavu Vaší fyzické kondice dárce (BMI)
 • Finanční náhrada Vašich výdajů ve výši až 600 Kč za každý úspěšný odběr podle ustanovení § 32 odst. 2 zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách
 • Nový věrnostní program pro dárce
  Více na: Věrnostní program
 • Nový Program slev a výhod pro dárce
  Více na: Benefity pro dárce
 • Vstřícná otevírací doba, včetně soboty a svátků
 • Parkování zdarma

Děkujeme, že nám pomáháte zachraňovat životy již 10 let!

Covid-19 - Znovuotevření
Kontaktujte nás