10 let Europlasmy

Slavíme 10 let

Působíme v České republice již od roku 2009 a v současné době provozujeme dvě dárcovská centra krevní plazmy, obě v Praze. Bez dobrovolných dárců krevní plazmy by nebylo možné zajistit dostatečnou výrobu léčivých přípravků – tzv. krevních derivátů, které jsou životně nezbytné k léčbě mnoha pacientů například s hemofilií, popáleninami, poruchami imunity či velkými ztrátami krevního oběhu.

EUROPLASMA tedy slaví 10 let svého působení v České republice, ale dárky získáváte vy - naši dárci! Přijďte v termínu od 09. 09. 2019 do 21. 09. 2019 darovat krevní plazmu do jednoho z našich center a vylosujte si jeden z dárků, které jsme pro Vás připravili.

Více o pravidlech této Soutěže naleznete zde.

Dárky dostáváte vy - naši dárci

Připravili jsme pro Vás tyto dárky, z nichž mnohé jsme do soutěže zařadili z našeho zbrusu nového věrnostního programu (zjistit více)

Partneři soutěže

Společně s námi se rozhodli oslavit naše 10leté výročí také naši partneři této soutěže. Jedná se o společnosti, které se rozhodly významnou měrou přispět svými výrobky k naší oslavě 10 let. Tímto jim ještě touto cestou děkujeme:

Nože z řady Functional Form+

Jsou dokonale vyvážené pro přesné a komfortní krájení. Mají odolné a vysoce funkční čepele z kvalitní nerezové japonské oceli o optimální tvrdosti (HRC 53). Ergonomické rukojeti nožů s povrchem z materiálu Softouch™ jsou nejen velmi odolné proti opotřebení, ale též zajišťují příjemný a jistý úchop. Nože se jednoduše čistí, je možno je dát do myčky na nádobí. Tyto nože se stanou Vaším neodmyslitelným pomocníkem pro každodenní krájení.

Škoda Fabia model 2019, 1:35

Postavte si model auta Škoda Fabia z roku 2019 v měřítku 1:35. Zatímco skutečný model má tříválcový motor o výkonu 110 k a maximální rychlost 196 km/h, náš sestavený model měří 11 cm na délku, 6,5 cm na šíčku a 4 cm na výšku. Balení obsahuje 77 kostek stavebnice. Vyrobeno v EU pod licencí Škoda. Stavebnice Cobi jsou kompatibilní s ostatními značkami.

Corny BIG peanut

Vychutnejte si cereální tyčinku, která je až z jedné čtvrtiny tvořena praženými arašídy doplněnými skvělou mléčnou čokoládou. Corny Big je správná porce chuti a energie pro váš aktivní život. 

Corny BIG white

Ochutnejte lahodnou kombinaci cereálií a bílé čokolády. Corny Big je správná porce chuti a energie pro váš aktivní život.

Další benefity pro naše dárce

Po celou dobu našeho působení v České republice průběžně pracujeme na rozvoji dalších benefitů pro vás - naše dárce. Mezi naše hlavní benefity patří:

 • Profesionální péče zkušeného a špičkově vyškoleného personálu
 • Bezplatné pravidelné lékařské prohlídky a krevní testy na krví přenosné infekční nemoci (hepatitidy, HIV, syfilis…) vč. možnosti rozšířené lékařská prohlídka týkající se stavu Vaší fyzické kondice dárce (BMI)
 • Finanční náhrada Vašich výdajů ve výši až 600 Kč za každý úspěšný odběr podle ustanovení § 32 odst. 2 zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách
 • Nový věrnostní program pro dárce
  Více na: Věrnostní program
 • Nový Program slev a výhod pro dárce
  Více na: Benefity pro dárce
 • Vstřícná otevírací doba, včetně soboty a svátků
 • Parkování zdarma

Děkujeme, že nám pomáháte zachraňovat životy již 10 let!

Napište nám
Zavřít

Prosím čekejte, načítám formulář ...

Za zážitky s Europlasmou 2024 Za zážitky s Europlasmou 2024 Zavřít